Author: j***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: looks like a natural , i recommend
Color: Black
Price: £7.26
Original Price: £9.58
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Yaki Straight |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2304224498531419 |
Author: j***a
Date:
Review: looks like a natural , i recommend
Color: Black
Author: d***4
Date:
Review: I like it very much.
Color: Black
Author: g***n
Date:
Review: Lovely soft and shiny wig
Color: Black
Author: s***a
Date:
Review: love it, it’s great, gorgeous!!!
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.